Digikanad on otsas!

DIGIKANAD ON OTSAS!

Iga digikana on endale uue kodu leidnud. Suur suur aitäh sulle, et sa mind läbi sellise hullumeelse asja toetasid ja suur aitäh Igniumile, kes mind kaasa haaras ning kogu sellel protsessil kätt hoidis! Ja muidugi tänud ka SEB krediidikomisjonile, kes aitas mind õigele teele jõuda.

Kõigile teile, kes te soovisite ka aga ei õnnestunud digikana saada, siis küll ma midagi välja mõtlen mingi hetk 🙂 Annan sellest kindlasti siin teada.

Just neli kuud tagasi läks kõik järjest jälle allamäge. Tüüpiline olukord juba mu puhul, või mis. Tuleviku pilt tundus must ja numbrid näitasid hukku. Ma ei tea, kas asi on minus, või ongi see loogiline, aga sügavatest kriisidest suudan kuidagi väga tugeva võiduga alati välja tulla. Puhtalt minu enda lohutuseks öeldud. Kas see on ok ja teil ka sellist asja juhtub? Ma loodan, et juhtub, sest muidu tunnen ma ennast erilise veidrikuna. Miks ma naturaalselt ei võida vaid pean alati läbi korraliku ämbri seda tegema. Stabiilne kasv oleks ju hea. Kuid ämbreid on mul laudas töö tegemiseks ikka vaja. Ühest äärmusest teise tekitab sellise bipolaarse tunde. Samas harjub justkui ära. Nagu ikka, käib kõige sellega kaasas ka tohutu eneseareng. Ei teagi, kuhu mul varsti enam areneda on. Arenen universumisse.

Minu arust olen ma praegu saavutanud midagi erakordset. Või noh teie olete seda teinud. See digitaalsete kanade müük on veidike raha kaasamise moodi. Et kas ma tegin just enda esimese investeerimise vooru? Mõtlesin küll, et võtan mingid suured firmad enda partneriks aga nad ju ei mõista tegelikult seda, mida ma teen. Aga teie ju kõik saate väga hästi aru miks ma seda kõike teen. Ja seda ilmestab hästi kõikide digikanade nii kiire müük. Mõelge ise- digitaalne kana. See kas on geniaalsuse tipp või lauslollus. Ma ise arvan, et see esimene aga ma olen ka varem eksinud. Sai ka endale paar sellist NFT’d ostetud. Kes teab, äkki kunagi tasub ära. Minu õnnetunne on igatahes laes, sest sina ja sina ja sina usute minusse ja ma ei vea teid alt! Aga muidugi elu ise võib alt vedada. Sellega peate arvestama. Kanala alustamisest alates liigub meil elu iga sammuga aina suurema kaose poole. Mina olen otsustanud ujuda vastuvoolu ja see tähendab ainult ühte – ma jään püsima ja Salmele tuleb kohvik! See on fakt.

Täpselt nii. Ma ikka pean sõna. Pole siin niisama ringi tilbendav muidumees. Kes tunneb pildi pealt hoone ära, see teab, kuhu varsti külla tulla. Teistele nii palju, et tulge lihtsalt Salme keskele ja küll te kohviku üles leiate. Kui ei leia, siis puhtalt oma viga. Nüüd ma siis hüppan sellisesse valdkonda, millest ma ei tea ööd ega mütsi. Kentsakas väljend, misiganes see ka ei tähendaks. Kuidas siis käib üks kohviku rajamine? Ilmselt tükk maad kergemini, kui kanala rajamine. Ma siiralt loodan. Kui raske see ikka olla saab. Paneks sind korra veel proovile. Nimelt on mul kahes valdkonnas puudujääke. Esiteks sisseseade. Kuna sa nagunii tead, kes pakub ässa diiliga tööstuslikku ahju, kergitusahju, suurt taignasegajat, lintidega rullimismasinat, külmikut, kraanikaussi ja puidust tööpinda/saart, siis võid ju mulle ka sellest märku anda. Nimekiri kõlab ju juba päris professionaalselt. Jääb mulje nagu mees teab, mis ta teeb.

Teiseks on mul reaalselt ju vaja kedagi, kes neid mõnusaid pirkusi valmistab. Kaks inimest võiks vabalt olla pagari oskustega. Lisaks tahaks toredaid inimesi, kes ütlevad alati rõõmsameelselt sulle sisenedes tere ja isegi, kui sa tahtsid ainult ühte pirukat, lahkud sa kümnega. Ehk kaks toredat inimest, kes hoiavad kliendid kontrolli all. Ma ei tea, kas on veel kedagi vaja? Äkki saab alguses nelja inimesega hakkama. Jällegi võib mulle kirjutada või joonistada, kui tekkis mega idee või reaalselt tahadki minu juures töötada. Mingeid garantiisid ei julge anda aga mingi hetk on lõbus kindlasti.

Seega suur suur aitäh veelkord teile kõigile, kellele ma korda lähen ja eriti nendele, kes hakkavad mu käest nüüd digimune ootama! Annan endast parima, et need munad oleksid piisavalt suured. Need digimunad. Kuid minu parim ei pruugi vastata mõnikord isegi olukorra miinimum standardile. Aga selle eest on ju pealehakkamine juba pool võitu. Ja seda mul jätkub.