Digikana on kohal

DIGIKANA ON KOHAL!

Otsi kana siit: https://app.ignium.io/…/d56e0a8c-5bbf-41c3-be91…

Veel on mõned saadaval ehk tuleb kiirustada. Proovi ennast ära registreerida, kanda kontole raha ja ongi kana sinu.

Nüüd läheb asi konkreetseks. Istu maha, säti silmad paika, saada teised ruumist välja ja lase kogu tähelepanu koonduda edasisele tekstile. Mina lasin välja maailma esimesed digitaalsed kanad ehk NFT’d. See nüüd viis mõistuse piirajasse. Aga asja eest. Ma olen otsustanud kokku viia maailma ühe primaarseima valdkonna ja kõige kuumema tehnoloogilise trendi. Lisaks tavalisele kanafarmile lõin ma digitaalse farmi. Piiratud kogusel inimestest on võimalik osta endale jupike sellest. Mõtle- oled osa toidu tootmisest ilma, et peaks selleks iga päev näpud sõnnikus olema. Milline luksus ja uhkus.

Muuhulgas tuleb digitaalse kanaga kaasa digitaalne muna ehk raha. Iga mingi aja tagant (seda ei tea keegi täpselt millal) ilmub sinu kontole muna ehk osa kasumist. Täpsemalt jaotub digitaalsete kanade ostjate vahel 5% Tang OÜ ehk Saaremaa Mahemuna tulevasest kasumist. Ja nii elu lõpuni. Või digitaalse kana elu lõpuni. Või Tang OÜ elu lõpuni. Lisaks saad ligipääsu erinevatele otsustele ning võimaluse kaasa rääkida.

Mis ma selle rahaga siis teen? Lihtsamalt öeldes panen selle teenima aga konkreetsemalt öeldes järgmist:

– Esiteks päästan ma enda ettevõtte ja jätkan tugevamalt kui kunagi varem. Tarkust on lisandunud kamaluga ja on näha, et ma liigun õiges suunas. Loodetavasti õnnestub tulevikus ka tootmist suurendada.

– Teiseks rajan ma juba sel kevadel kohviku siiasamasse Salmele, et pakkuda mahemunast parimaid pirukaid, mida sa üldse oled saanud. Isegi su vanaema ütleks, et vot see on kvaliteet kraam. Muidugi tähendab see seda, et igaüks saab kohvikusse külla tulla.

– Kohvikus alustan ka majoneesi tootmist uuesti ja niimoodi, et üle Eesti poodidest saaks seda osta. Jah, see sama majonees, mis on siiani maailma parim. Sorry Hellmann’s!

– Lisaks ostan endale võimalusel granuleerimise masina, et seisev kullahunnik sõnniku näol pakendisse panna ja poodidesse saata. Pöörame kulla väärtuse rahaks.

Annan endast parima, et see kõik edukalt ellu viia ja ei peaks rohkem muretsema nii palju. See annab justkui uue hingamise ja hoo kogu minu kanalale. Kasutades professionaalset terminit- mune ei tasu ühes korvis hoida. Seega oled suvel oodatud Saaremaale mulle kohvikusse külla ja muuhulgas soovitan veel viimased kanad ära napsata, sest see on kõik millegi ägeda algus. Mulle isegi väga meeldib see, et kanade joonistas päris kunstnik Paper Cuts. Enda loomingut kannataks mul näidata ainult tsensuuriga.